طراحی دکوراسیون داخلی

گروه معماری بنیستا با بهره مندی از تیمی متخصص و خلاق مفتخر است که جهت طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی ، بازسازی منازل مسکونی و دفاتر اداری به مشتریان گرامی ارائه خدمات نماید.جهت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

طراحی داخلی پروژه های مسکونی

طراحی داخلی پروژه شیراز
طراحی داخلی پروژه آریا شهر
طراحی داخلی کلاسیک پروژه پارین دروس
طراحی داخلی نئوکلاسیک پروژه شیخ بهایی
طراحی داخلی پروژه یوسف آباد
طراحی داخلی پروژه گلستان شمالی
طراحی داخلی مدرن پروژه ویلایی شیراز
طراحی داخلی مدرن پروژه پاسداران


طراحی داخلی پروژه های تجاری و اداری

پروژه اداری جردن - شرکت مهندسین مشاور
طراحی شوروم پارچه
طراحی شوروم لوازم خانگی - صالح آباد
طراحی کلینیک دندانپزشکی - کامرانیه
طراحی رستوران روف لانژ تهرانپارس
طراحی فروشگاه مولتی برند کفش و پوشاک - جزیره کیش
طراحی مدرن دفتر اداری - مقدس اردبیلی
طراحی داخلی واحدهای اداری پروژه پاسداران

پروژه های اجراشده

بازسازی و اجرای دکوراسیون دفتر اداری جردن
اجرای پروژه 5 واحدی قیطریه
بازسازی منزل مسکونی نیاوران
اجرای لابی پروژه امپریال پاسداران

جهت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

طراحی دکوراسیون داخلی  اداری به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی به واسطه برخی شرکت‌های معروف صورت می‌گیرد. این شرکت‌ها با توجه به تخصص و تجربه کاری مشابه‌ ای که دارند. هم در زمینه طراحی و هم در اجرا استاندارد های مورد نیاز را کاملا رعایت کرده و در نتیجه، حاصل کار آن‌ها مطابق با معیارهای و استاندارهای روز دنیا است. لطفاً با ما همراه بمانید و استاندارهای  طراحی دکوراسیون اداری را بهتر بشناسید.

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری

بهترین شیوه طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری یکی از مباحث مهمی است که در احداث بناهای اداری مورد توجه پیمانکاران و فعالان حوزه صنعت ساخت و ساز قرار دارد. فضای اداری، یک محیط کاری بوده و روزانه افراد زیادی هستند که ساعات زیادی از عمر خود را در آن‌ها سپری می‌کنند.

بنابراین طراحی دکوراسیون اداری باید به نحوی صورت بگیرد که علاوه بر متناسب بودن آن با نوع فعالیت کارمندان آن اداره و ماهیت آن بر روی روحیه کارمندان آن نیز تاثیرات منفی نگذاشته و در طولانی مدت منجر به افسردگی و دل‌زدگی آن‌ها از محیط کارشان نگردد.

در واقع طراحی و اجرای دکوراسیون اداری یک‌ حرفه تخصصی است که تکنسین های آن باید دارای دانش و مهارت قابل قبولی در این زمینه باشند.

علاوه بر موارد ذکر شده طراحی دکوراسیون اداری باید با نیاز و همچنین دستور کارفرما نیز همخوانی داشته باشد. البته نباید معیارهای فنی و مهندسی لازم و مورد نیاز را فدای خواسته کارفرما کرده و به این ترتیب سایر معیارهای مهم در آن را نادیده گرفت.

در واقع یک کارشناس و مهندس ماهر اجرا و طراحی دکوراسیون اداری باید قادر باشد بین توقعات و خواسته های کارفرما و استانداردهای مورد نیاز برای این کار اعتدال  را رعایت کرده و در پی آن یک فضایی کاملا متناسب با خواسته و نیاز کارفرما خلق نماید.

این فرایند مطابق با نیاز کارفرمایان برای هر کارفرما به صورت کاملا مجزا انجام می شود و هرگز تقاضای دو کارفرما در قالب یک پروژه امکان انجام ندارد.

یک محیط اداری بر حسب نوع فعالیت خود نیاز به فضاهای گوناگونی داشته و باید عملیات طراحی دکوراسیون داخلی آن بر حسب نیازها و ملزومات آن همخوانی داشته باشد.

همچنین بخوانید : بازسازی ساختمان اداری 

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری

چند نکته مهم برای طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی محیط های اداری

اگر می‌خواهید دکوراسیون محیط کار و اداره شما دارای بهترین طراحی و اجرای باشد و شما تجربه کار و انجام فعالیت های اداری خود را در بهترین و اصیل ترین فضاها را تجربه نماید باید مطابق با گزینه های زیر درخواست  طراحی دکوراسیون داخلی، محل مورد نظر از شرکت‌های مربوطه درخواست نماید.

همچنین بخوانید : هزینه بازسازی ساختمان چقدر است؟

 • لیست کردن سلایق و علایق خود

لیست کردن سلایق و علایق خود بر اساس چالش‌ های که در سر دارید، و ارائه آن به شرکت خدماتی، به صورت کامل، به شما کمک خواهد کرد، فضایی مطابق با آن چیزی که انتظارش را دارید تحویل بگیرید.

البته این گزینه به مهارت و تجربه طراح و شرکت خدماتی مربوطه و یا پیمانکاری که شما با آن قراردارد طراحی دکوراسیون داخلی را بسته اید نیز بستگی داشته و اگر طرف مقابل شما قادر نباشد خواسته ‌های شما را با استاندارهای مورد نیاز تطابق دهد، هرگز نتیجه مطلوب شما حاصل نخواهد شد.

 • طرح مسأله و درخواست پاسخ از مجری اجرای خواسته خود

با طرح مسأله و درخواست پاسخ از مجری اجرای تقاضای مذکور، شما می ‌توانید به توانای و قابلیت مجری طراحی دکوراسیون داخلی ایمان بیاورید و خیالتان از بابت اجرای درخواست شما، مطابق با آن چیزی که انتظارش را دارید کاملا راحت شود.

 • شرکت در جلسات اولیه 

شرکت در جلسات اولیه و صحبت کردن در باره علایق و سلایق خود، مجری طراحی و اجرای دکوراسیون اداری را بیشتر روشن کرده و به او کمک می کند راحت تر و بهتر خواسته شما را عملی کند.

زیرا شما با شرکت در جلسات، از نیازها، ارزش و خط فکری خود صحبت کرده و شخصیت خود را برای مجری اجرای خواسته خود مورد تجربه و تحلیل قرار می دهید. به این ترتیب او با توجه به اگاهی های که در مورد شما کسب کرده طراحی دکوراسیون داخلی را ترسیم کرده و در چهارچوب آن به اجرا می گذارد.

طراحی داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی و انواع سبک ها را بشناسیم

سبک های طراحی دکوراسیون داخلی بسیار متنوع بوده و به همین دلیل دست شما برای انتخاب طرح و سبک دلخواه و متناسب با سلیقه خود باز است. در این مقاله ما قصد داریم، سبک های متنوع طراحی دکوراسیون داخلی را خدمت شما عزیزان معرفی کنم. به شما پیشنهاد می‌دهیم به همراهی خود با خود ادامه دهید و تا در انتخاب سبک دکوراسیون مناسب برای منزل و یا محل کار خود راحت تر قادر به تصمیم گیری باشید.

سبک های دکوراسیون داخلی کدامند

شناخت انواع سبک های دکوراسیون داخلی

لازمه طراحی ایده آل دکوراسیون داخلی است. امروزه سبک های دکوراسیون داخلی

بسیار متنوع هستند. به همین دلیل دست شما عزیزان در انتخاب طرح ایده آل خودتان باز بوده و می‌تواند محل کار و زندگی تان را با توجه به سلیقه خود به صورت حرفه ای طراحی کنید.

تفاوت های زیادی بین انواع سبک های دکوراسیون وجود دارد، که همین تفاوت ها باعث ایجاد این همه تنوع در این هنر شده است. در ادامه مطالب ما برخی از سبک های مهم و ‌معروف دکوراسیون داخلی را معرفی خواهیم کرد.

 • سبک مدرن:

سبک دکوراسیون مدرن، یک سبک نو و امروزی است که در همه المان ‌های آن حس سادگی مشاهده می گردد. مهمترین ویژگی های این سبک، صاف، صیقل، براق و شفاف بودن است.

 • سبک امروزی:

دکوراسیون داخلی امروزی یکی دیگر از سبک های دکوراسیون داخلی بوده که دارای انعطاف پذیری بالای بوده و به سبک خاصی وابسته نیست. در این سبک شما شاهد یک سری خطوط خمیده خواهید بود.

 • سبک مینیمال:

این سبک یکی از سبک های دکوراسیون داخلی

پر طرفدار بوده که تقریبا ساده‌ تر از دکوراسیون مدرن است. معمولا در این سبک از پالت های رنگی برای طراحی استفاده می گردد.

 • سبک صنعتی:

این نوع سبک دکوراسیون داخلی، از جمله سبک های است که آلمان های مورد استفاده در آن حس ناتمام بودن را به انسان القا کرده و الهام گرفته از سبک های انقلاب صنعتی می باشد.

 • سبک مدرن قرن بیستم:

سبک مدرن قرن بیستم یکی دیگر از سبک های طراحی دکوراسیون داخلی

است و تاریخچه آن به دهه نود میلادی برمی گردد. این سبک طراحی دکوراسیون حس نوستالژیک را به انسان القا کرده و در آن برخی از عناصر مینیمال به همراه برخی عناصر ساده بودن به چشم می خورد.

 • سبک اسکاندیناوی:

این سبک یکی از سبک های طراحی دکوراسیون داخلی است که در آن سبک زندگی ساده مردم شمال اروپا  در نظر گرفته شده و مبلمان ها در آن همانند یک اثر هنری به چشم می آیند. پالت های تمام رنگی سفید و ترکیب عناصر دیگر با آن از مهمترین ویژگی های این سبک است.

سبک سنتی غربی:

در این سبک از سبک های طراحی دکوراسیون داخلی برای طراحی از مبلمان های بسیار مجلل و لوازم تزئینی لوکس استفاده می شود. معمولا استفاده از پالت های رنگی پر رنگ و چوب های رنگی در این سبک بسیار رایج است.

 • سبک سنتی خاورمیانه:

این سبک یکی از سبک های دکوراسیون داخلی بسیار خاص بوده و یکی از مهمترین عناصر بکار رفته در آن فرش و گلیم کشور خودمان است. به نحوی که تمامی دکوراسیون های سنتی خاورمیانه به این عنصر مجهز بوده و بدون آن ناقص می باشند‌.

 • سبک سنتی شرق دور:

دکوراسیون سنتی شرق دور از جمله سبک های  دکوراسیون داخلی بسیار ساده بوده و پیشینه آن به کشورهای چین و ژاپن برمی گردد. در واقع این سبک دکوراسیون، سبک زندگی ساده و به دور از تحمل مردمان این نقطه از زمین را نشان می دهد.

 • سبک فرانسوی:

از بارزترین ویژگی های سبک دکوراسیون فرانسوی، می توان به ترکیب رنگ های گرم و ملایم با مصالحی همچون سنگ و آجر اشاره کرد. این سبک جزو آن دسته از سبک های دکوراسیون داخلی است که در آن از ظروف تزئینی چینی و روتختی های گران قیمت استفاده می شود.

نتیجه گیری

طراحی دکوراسیون اداری یک عملیات فنی و تخصصی است که باید به واسطه کارشناسان این حوزه انجام گیرد. هر گونه کوتاهی و سهل انگاری در این زمینه انجام پروژه مورد نظر را با شکست رو به کرده و در نتیجه تمام تلاش ها  و هزینه های شما بیهوده و بی نتیجه می ماند.

امروزه شرکت های زیادی هستند که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می نمایند. اگر قصد دارید عملیات  طراحی دکوراسیون اداری را به صورت کاملا تخصصی انجام دهید، توصیه می کنیم آن را به شرکت های مذکور بسپارید.