نظارت بر اجرا

شرکت معماری بنیستا با توجه به رزومه و پروژه های بسیاری که در طول فعالیت حرفه ای خود داشته قادر است ،به صورت پیمان مدیریت و یا قرار دادی وظیفه ی خود را در این زمینه برای مشتریان خود به انجام برساند.

نظارت و اجرای دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان

شرکت بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی بنیستا پروژه های اجرایی و پیمانکاری خود را با رعایت استانداردهای فنی واجرایی با همکاری مهندسان مجرب در زمینه ی دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان اجرا  می نماید. هر ساختمان دارای فضاهای مختلفی است که هرکدام از عناصری مانند سقف ها ,دیوارها,کف ها ,پله ها, درها و… تشکیل شده و شامل اجزاء ومصالح مختلفی است. تنها با طراحی دقیق و سازمان دهی درست اجزاست که می توان کارآیی , دوام و زیبایی ساختمان را تأمین کردو با هدف کم ترین هزینه و انرژی , احداث و بهره برداری دراز مدت از بنا را عملی نمود. شرکت معماری بنیستا برای اجرای پروژه های با کیفیت , زیبا و بادوام  با جمع آوری اطلاعات کافی در مورد جزییات اجرایی یک ساختمان , حجم مصالح مصرفی , میزان هزینه و نیروی کار  مورد  نیاز , تصمیم گیری و برنامه ریزی درستی انجام می دهد. ایجاد هماهنگی بین نقشه های سازه , تاسیسات و معماری از مسائل بسیار مهم در روند تهیه نقشه های ساختمانی است که این کار را شرکت معماری بنیستا برای شما با برنامه ریزان و مجریان مجرب برای شما انجام می دهد. نظارت يكي از عوامل موثر بر افزايش دقت اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی ميباشد. يكي از راهكارهاي عملی نمودن موضوع نظارت و ارزشیابی، استفاده از ناظر درپروژه است. لذا، به منظور دستيابي به اين مهم، شرکت بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی بنیستا با داشتن کارشناسان مجرب شمارا در این امر یاری می نماید. زمینه ی فعالیت اجرایی و نظارتی ما کلیه ی امور ساختمانی بعد از اسکلت ساختمان می باشد.

اهداف شرکت معماری بنیستا از نظارت بر پروژه ها:

بهبود و ارتقا كيفيت اجرای طرح و پروژه هاي معماری و بهره گیری از توان علمي ونيروهاي متخصص و داراي تجربه در بهبود كيفيت فعاليت هاي پروژه می باشد. اجراي پروژه های شرکت شامل فعاليت‌هاي راهبری و هماهنگ‌سازي و هدف آن میل کردن به سوی انجام موثر فعاليت‌هاي پروژه ، مطابق برنامه‌ ریزی است. شرکت بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی بنیستا رهبري تيم ‌اجرا را برعهده می گیردو با برگزاری جلسات مکرر با اعضاء در مسیر ارتقای سطح کیفی کار پیش می رود. ما با كنترل و نظارت به اندازه گیری ميزان دست‌يابي به اهداف تعیین شده می پردازیم. با مديریت بهترين گزينه را براي حل مشكلات پروژه انتخاب می کنیم.

بازسازی

باتوجه به طول عمر ساختمان و هزینه های سنگینی که در اثر خرید ساختمان های نوساز به اقشار جامعه تحمیل می شود، مقوله ی بازسازی ساختمان یکی از مقوله های اجتناب ناپذیر و مهم در زندگی شهری می باشد. شرکت معماری بنیستا با بررسی تخصصی ساختمان شما , بناهای قدیمی شما را نوسازی می کند. هدف اصلی ما طراحی محیط برای مشتریانمان به اقتصادی ترین حالت ممکن و حرفه ای ترین روش می باشد. نوسازی داخلی ساختمان مراحل و انجام آن قبل از عمل دکوراسیون انجام می شود و شامل مواردی مثل انجام تخریب تغییر نقشه و بنایی کامل کناف و سقف کاذب می باشد. در عمل نوسازی ساختمان تمام موارد مربوط به تعمییر نماهای داخلی یک ساختمان انجام می شود و اصطلاحات بافت یک ساختمان از لحاظ نمای داخلی نوسازی می شود. حتی عملیات مربوط به جابه جایی دیوارها نیز در زمان نوسازی ساختمان انجام می شود. راز موفقیت ما توجه به نظارت و اجرا بر پروژه محوله وبهره مندی از روش های روز معماری جهان می باشد. بازسازی به شما این امکان را می دهد تا محیط زندگی خود را با سلیقه و علایق خود طراحی کنید. ما با توجه  به اصول نظارت ساختمان و مسائل حقوقی در اجرا پروژه هایتان را اجرا و به اتمام می رسانیم.
پروژه های اجرایی