گروه معماری بنیستا

دکوراسیون اداری مدرن

امروزه دکوراسیون اداری مدرن در میان اکثر ادارات طرف‌داران بسیار زیادی دارد. یک دکوراسیون زیبا و جذاب و مدرن بر روی روش کار، نوع ارتباطات، میزان بهره‌وری و… تأثیر بسیار زیادی دارد. اگر شما نیز به فکر طراحی دکوراسیون اداره خود هستید، ادامه مطلب را دنبال نمایید.

مشخصات دکوراسیون اداری مدرن

در سال‌های گذشته انواع سبک‌های متعددی وجود داشت که هرکس باتوجه‌به سلیقه خود بهترین مورد را برای دکوراسیون اداری خود انتخاب می‌کرد. اما امروزه دکوراسیون اداری مدرن برای طراحی ساختمان‌ها محبوبیت بسیار زیادی دارد. در این نوع طراحی دکوراسیون، می‌توان تمام امکانات و تجهیزات مدرن و به‌روز را مشاهده کرد. از دکوراسیون مدرن علاوه بر محیط‌های اداری، می‌توان در انواع ساختمان‌های دیگر نیز استفاده نمود.

در دکوراسیون اداری مدرن، سادگی انواع وسایل و تجهیزات بدون هیچ‌گونه ابزارآلات تزیینی، یک محیط جذاب و مدرن را ایجاد می‌کند. پس از منزل، محل کار و دفتر اداری مهم‌ترین مکانی است که افراد وقت خود را در آنجا سپری می‌کنند؛ پس ایجاد یک فضای مدرن، جذاب و زیبا، حس آرامش و بهبود کارایی را در افراد ایجاد می‌کند. امروزه اکثر طراحان و معماران بر روی طراحی مدرن تاکید دارند.

همچنین بخوانید : بازسازی ساختمان اداری و دفتر کار

روش اجرای دکوراسیون اداری مدرن

طراحی دکوراسیون یک ساختمان اهمیت بسیار زیادی دارد؛ به همین دلیل در این راه باید از افراد ماهر و متخصص کمک گرفت تا کارها به بهترین شکل ممکن انجام شوند. کارکردها و میزان بهره‌وری زمانی بالا می‌رود که افراد در یک محیط زیبا، جذاب و آرامش‌بخش، مشغول به کار باشند. زمانی که مدیران قصد دارند که محیط کار خود را بزرگ‌تر نشان دهند، می‌توانند به‌صورت مدرن آن را طراحی کنند.

در کل زیبایی و جذابیت خاصی که دکوراسیون مدرن به محیط یک دفتر اداری می‌بخشد، هیچ طراحی دیگری این زیبایی خاص را القا نخواهد کرد. تمام وسایل و تجهیزات در این نوع طراحی باید در اندازه‌ای مناسب انتخاب شوند و بیش از حد بزرگ نباشند. استفاده از تجهیزات طبیعی در دکوراسیون اداری مدرن، محیطی آرامش‌بخش را ایجاد می‌کند؛ پس تاحدامکان سعی کنید که از ابزارهای طبیعی استفاده نمایید.

مزایای دکوراسیون مدرن در یک اداره

استفاده از یک دکوراسیون مدرن، می‌تواند تأثیرات بسیار زیادی بر روی کارکنان و مراجعه‌کنندگان داشته باشد. برخی از مزایای طراحی دکوراسیون اداری مدرن عبارت است از:

 • یک نوع طراحی مدرن، احساس آرامش، احساس رضایت‌بخش، کنترل اضطراب و… را برای کارکنان و مراجعه‌کنندگان فراهم می‌کند.
 • در مواقعی که دکوراسیون اداری به‌صورت مدرن انجام شده باشد، درآمدها به میزان قابل‌توجهی افزایش پیدا می‌کند.
 • هنگامی که مراجعان وارد یک محیط اداری وارد می‌شوند و خلاقیت و زیبایی را در طراحی دکوراسیون مشاهده می‌کنند، ایده‌های خلاق را در نظر آن‌ها ایجاد می‌کند.
 • درصورتی‌که کیفیت مبلمان در یک اداره بسیار مناسب باشد و افراد هنگام کار راحتی کامل را احساس کنند، فعالیت آن‌ها روزبه‌روز بهبود می‌یابد.
 • همچنین بخوانید : بازسازی آپارتمان در تهران
 • دکوراسیون اداری مدرن بنیستا

نکاتی مهم در مورد دکوراسیون اداری مدرن

هر فردی پیش از اینکه برای طراحی دکوراسیون یک دفتر اداری اقدام کند، در ابتدا باید به نکاتی توجه داشته باشد که عبارت است از:

 • در ابتدای کار برای خرید مبلمان اقدام نکنید؛ زیرا باید باتوجه‌به سایر تجهیزات و وسایل موردنظر در اداره برای خرید مبلمان تصمیم گرفته شود.
 • یک رنگ مناسب را انتخاب نمایید تا تمام وسایل موردنیاز را بتوانید بر اساس آن انتخاب نمایید. معمولاً رنگ‌های تیره حالت رسمی تر دارند و برای اداره بسیار مناسب هستند.
 • پیش از اینکه به زیبایی و تزیینات محیط توجه داشته باشید، به‌راحتی کارکنان نیز دقت کنید.
 • مدیران باید باتوجه‌به حوزه فعالیت اداره، دکوراسیون خاص و مناسب را انتخاب نمایند.
 • همچنین بخوانید : طراحی نمای ساختمان مجتمع اداری 

تفاوت دکوراسیون اداری مدرن با دکوراسیون کلاسیک

اگر شما برای انتخاب طراحی دکوراسیون داخلی محیط کار خود را مردد هستید، شاید بررسی تفاوت‌های میان سبک مدرن و کلاسیک در این زمینه به شما کمک کند. این تفاوت‌ها عبارتند از:

 • هزینه‌های موردنیاز برای طراحی دکوراسیون مدرن کمتر است.
 • در طراحی دکوراسیون کلاسیک از انواع مبلمان با اندازه‌های بزرگ استفاده می‌شود، بنابراین به محیط بزرگ‌تر نیاز دارد. اما در طراحی دکوراسیون مدرن می‌توان از انواع مبلمان راحت و یک محیط کوچک هم استفاده کرد.
 • در طراحی دکوراسیون مدرن از انواع رنگ‌های روشن استفاده می‌شود، اما در دکوراسیون کلاسیک بیشتر رنگ‌های تیره کاربرد دارند.

هزینه‌های دکوراسیون مدرن

باتوجه‌به اینکه در محیط اداره از چه نوع تجهیزات و مبلمانی استفاده می‌شود، قیمت‌ها تفاوت دارند. همچنین برای طراحی دکوراسیون مدرن، به افراد متخصص و مشاور نیاز دارید. در این صورت تعرفه‌های معماران و طراحان با یکدیگر تفاوت‌هایی دارد. شرکت معماری بنیستا توسط کادر مجرب خود در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه‌هاطراحی دکوراسیون اداری مدرن را به بهترین شکل برای شما اجرا می‌کند.

همچنین بخوانید : طراحی دکوراسیون داخلی

سخن پایانی

دکوراسیون اداری مدرن می‌تواند تأثیر بسیار زیادی بر روی روحیه کارکنان، جلب‌توجه مراجعه‌کنندگان، افزایش بهره‌وری و … دارد. به همین دلیل در این مسیر باید از افراد متخصص کمک گرفت. شرکت معماری بنیستا با استفاده از انواع روش‌های به‌روز و مدرن توانسته است که پروژه‌های بسیار بزرگی را تکمیل کند. این شرکت با کادر مجرب خود در هر زمان و هر مکانی آماده ارائه خدمات به کلیه افراد در سراسر ایران است.

ارسال نظر