گروه معماری بنیستا

بهترین دکوراسیون کار در تهران

بهترین دکوراسیون کار در تهران

امروزه دکوراسیون خانه های مسکونی و …برای هر فردی مهم می باشد ، شما باید با بهترین دکوراسیون کار در تهران آشنا شوید . از آن جایی که یک فرد ساعات زیادی از شبانه روز را در محل کار خود سپری می کند ، پس این افراد با گرفتن ایده از افراد متخصص در طراحی دکوراسیون می توانند محیطی جذاب و زیبا را برای خود و مشتریان آن جا فراهم کند .

به ظاهر افرادی که به ظاهر و دکور محیط کار خود اهمیت می دهند و برای آن ارزش قائل هستند علاقه خود را به کار خود به دیگران نشان می دهند و این موضوع خودش نوعی کسب اعتماد از مشتری محسوب می شود و با انجام این کار در نظر مشتریان این فرد موفق تر جلوه داده می شود .

این موضوع کاملا واضح است ، افرادی که وارد محل کار شما می شوند هیچ شناختی از شما و کار شما ندارند ولی ظاهر و دکور محل کار شما و رنگ آمیزی که در روی دیوار ها و نوع چیدن وسایل در اتاق کار روحیات صاحب محل کار را بیان می کند که این یک موضوع  بسیار مهم و حائز اهمیت است .

بهترین دکوراسیون کار در تهران

طراحی یک دکوراسیون کار به نظر بیشتر افراد فقط بازی با اشیاء و ایده و یا حتی جا به جا کردن آن ها است ولی واقعیتی که برخی نمی دانند این است که دکوراسیون و طراحی به محیط افراد یک جان و روح می بخشد و فرد می تواند درک بهتری را از مسائل اطراف خود و صاحب آن اتاق داشته باشد . همه انسان ها زیبایی را دوست دارند و نوع خلقت آن ها زیباست .

دکوراسیون چیست ؟

بر اساس معانی مختلفی که برای این جمله آورده شده دکوراسیون عبارت است از هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه در آوردن رنگ ها ، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق و یا یک ساختمان به صورت چیدمان هنرمندانه است . دکوراسیون داخلی نیز مانند هنر های دیگر دارای یک سری سبک و سیاق های اصولی است که بر اساس سلیقه های مختلف افراد و نیاز های هر دوره تغییر می کنند .

دکوراسیون داخلی در واقع همان خلق کردن فضای موجود است که در عین زیبایی و اثر گذار بودن کارایی لازم را نیز برای افراد داشته باشد . طراح دکوراسیون که در این کار خود سال ها آموزش دیده است با ترکیب اصول و ارکان تخصصی معماری داخلی با حس زیبایی شناسی فضایی را برای فرد ایجاد می کند که معرف هویت ، نیاز ، درک و خواسته های طرف مقابلش است .

دکوراسیون داخلی منزل یک حلقه اتصال بین دو علم معماری و طراحی داخلی است . این رشته ها از یک طرف مانند یک علم معماری با ساختمان و اجزاء و عناصر تشکیل دهنده آن ارتباط خاص خودش را دارد و از طرف دیگر هم مانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی یک مکان تمرکز دارد .

داشتن علم معماری با مسائلی با مقیاس کلان شهری در ارتباط است اما رشته معماری داخلی در مقیاس های انسانی خود و در رابطه با فضا های عمومی و شخصی است و نتیجه این عمل ها ارتباط انسان با جهان اطراف خود است .

چند ایده جذاب برای طراحی دکوراسیون

همان طور که در مطالب بالا گفته شد تاثیر چیدمان و دکوراسبون در مکان ها در پیشرفت بیزینس آن جا و کار یک موضوع غیر قابل انکار است ، داشتن یک محیط شیک و پر از رنگ باعث می شود که یک محیط شاد و سالم را برای افراد به وجود آورد . در این مطلب قصد داریم شما را با چند ایده طراحی دکوراسیون دفتر آشنا کنیم پس با ما همراه باشید .

نوشتن و ترسیم شعار های زیبا برای دفتر کار خود 

برای این که تبلیغات شما بهتر دیده شوند و مخاطب را جذب کنند بهترین حالت این است که شعار تبلیغاتی خود را با همکاری متخصصان در این حوزه طراحی کنید . شما باید بسته به شرایط کار خود یک روش سفارشی را برای گسترش پیام ارزیابی شرکتتان به مخاطبان خود ارائه دهید . که این روش ها شامل موارد زیر می شود :

  • موفقیت مشتری خود را شخصا به دست بیاورید .
  • محصولی را بسازید که مشتری و خودتان به افتخار کنید
  • هر چه سریع تر یاد بگیرید و خیلی سریع یاد بگیرید
    واقعی باشید

چند ایده جذاب برای طراحی دکوراسیون

فضا های مختلف را با فرش ترسیم کنید .

فرش ها یک راه عالی برای رسم فضا های مختلف بدون ایجاد موانع فیزیکی هستند اگر شما فضایی دارید که چندین بخش را دارد می توانید آن قسمت ها را با فرش جدا کنید . اگر دفتر کار شما کمی کوچک است باز هم می توانید به ان فرش اضافه کنید و آن ها در زیر مبلمان خود قرار دهید تا دکوراسیون محل کار خود را شیک تر کنید .

رنگ های برند را در دیزان دکوراسیون بگنجانید

هنگامی که شما طرح رنگی فضای خود را طراحی کردید رنگ های برند خود را در آن ها بگنجانید تا فضای کار شما سبک منسجمی را بازتاب دهد که در آن شما و مشتریان آن جا چه چیزی را تشکیل می دهند . شما با ادغام نام تجاری خود در طراحی دفتر کار کارمندان آن جا می توانند یک ارتباط قوی تری را با تجارت آن جا داشته باشد و تمایل بیشتری را به ارتقاء شرکت داشته باشند .

همان طور که در همه جا گفته می شود انتخاب رنگ های مناسب می تواند تاثیر روانی قدرتمندی را در افراد داشته باشد و باعث شود که شما و افراد مشغول به کار آن جا احساس شادی بیشتری را داشته باشند .

کار های بزرگ هنری خود را آویزان کنید .

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به دنبال ایده های دکوراسیون اداری و کوچک هستید داشتن هنر معلق در محیط کار فضای کار شما را بسیار جالب و متفکر جلوه می دهد . انجام این کار را با دیوار پوش های سیاه و سفید ساده انجام دهید یا با کار های پر جنب و جوش و چشم نواز انجام دهید که هر زمان که شما از کنار آن ها عبور می کنید به شما انرژی کافی را بدهد .

بهترین دکوراسیون کار در تهران چه مسئولیتی را دارد ؟

دکوراسیون داخلی همسان با یک پوشش است که برای فضای در دسترس با یک مفهوم گسترده مانند پست مدرن ، رترو و زیبایی شناسی سنتی آغاز شده است و بعد از انجام این مراحل با جزئیات آن سبک می پردازیم . بهترین دکوراسیون کار در تهران به طور کلی یک طرح را از شروع طراحی تا پایان آن به یک نوع سبک طراحی می پردازد تا در فضای موجود پیوستگی را به خوبی ایجاد کند و این در حالی است که این فرد با وجود در نظر گرفتن از رنگ ، بافت و الگو هایی که مشتری ترجیح می دهد و مد نظر مشتری است باید طرح با مفهوم کلی سازگاری داشته باشد .

چند اصل مهم در طراحی دکوراسیون

همیشه چیزی که در طراحی دکوراسیون باید در نظر داشت رعایت یک قانون است ، شما تصور کنید که قصد طراحی و تغییر دکوراسیون یک محیط را در دست دارید که آن را باید به عنوان یک چیزی کلی به آن نگاه کنید . تمی که در آن فضا به کار برده می شود باید هماهنگی لازم را داشته باشد . این هماهنگی به معنای استفاده یک سان از همه چیز اطراف نیست بلکه باید فرد طراح به گونه ای عمل کند که حس ارتباط ملایمی را بین عناصر را شرط اصلی خود قرار دهد . اگر این سازگاری و هماهنگی وجود نداشته باشد خواه ناخواه احساس سردرگمی را به مخاطب و افراد دست می دهد . در طراحی دکوراسیون 3 نوع اصل تعادل به چشم می خورد که شامل موارد زیر می شود

تعادل رسمی با متقارن(Symmetrical)

این تعادل سازی را می توان در فرم بدن انسان هم مشاهده و تشخیص داد . این سبک از تعادل سازی متقارن بیشتر اوقات در نماهای دکوراسیون سنتی به چشم می خورد .شما این تصور را کنید که در دو طرف یک محور عمودی در وضعیتی کاملا متشابه دو جسم شبیه به هم قرار گرفته است ، بیشتر اوقات با قرار گرفتنم در یک فضای متعادل متقارن ، آسایش ،راحتی و ثبات بیشتری را می توان احساس کرد .

تعادل غیر رسمی یا عدم تقارن (Asymmetrical)

تعادل نا متقارن به صورت تصادفی انتخاب نمی شود ، امروزه بیشتر اوقات در چیدمان دکوراسیون این نوع اصل مشاهده می شود .در بیشتر موارد اجسامی که از نظر چشم با ارزش و پر جاذبه به چشم می آیند یک چیدمان نا متقارنی را دارند .

این را هم باید بدانید که ایجاد یک تعادل نا متقارن کمی مشکل تر به دست می آید که گرچه در این نوع تعادل ، رنگ ها و شکل های مشابه تکرار می شوند ولی هیچ چیز در نوع خود دقیقا تکرار نمی شود . ایجاد یک تعادل نا متقارن باعث القاء حس آزادی در انسان است . با وجود جنبش و حرکتی که در آن نقش می یابد موجب طراوت و سر زندگی فضای اطراف نیز می شود .

تعادل محوری یا شعاعی (Radial)

شما این تصور را داشته باشید که جسم نا متقارن بیشتر توجهات را به سوی خود کشانده و جذب کند . در این شرایط تعادل محوری و یا شعاعی استفاده می کنید . معمولا در این روش با حلقه یا دایره درگیر است . در بیشتر اوقات جسم را در کانون توجه قرار داده و بقیه اجسام را در طراحی دکوراسیون به دور آن می چینیم .

چند اصل مهم در طراحی دکوراسیون

در واقع تمام عناصر در اطراف در یک نقطه مرکزی جمع می شوند . به عنوان مثال می توان از لوستری بزرگ و یا یک میز را نام برد که اجسام بنا به وضعیت ظاهری در یک تقارن شعاعی و مدار قرار دارند .

کلام آخر

از این که ما را تا آخر مطالب بهترین دکوراسیون کار در تهران همراهی کردید از شما سپاس گزاریم ، همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

ارسال نظر